• Yıldırım’dan İl Başkanlığı‘mıza ziyaret

  Bir dizi ziyaretler kapsamında ilimize gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
  Türkçe
 • AK Parti Gençlik Kolları ‘Bizim Hikaye’ filminde buluştu

  AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından organize edilen ve ilçe gençlik kolları teşkilat üyelerinin de katılımları ile gerçekleştirilen sosyal etkinlikte 80 olaylarında ve sonrasında bir ailenin yaşadığı acıları ve mücadeleleri anlatan "Bizim Hikaye" filmini izlediler.
  Türkçe
 • İl Başkanımız Muharrem Göksel’in basın açıklaması

  25 Dönem milletvekilli adaylarımız Genel Merkezimiz tarafından açıklanmıştır.
  Türkçe
 • 60. İl Danışma Meclisi Toplantımızı gerçekleştirdik

  60. İl Danışma Meclisi Toplantımız, İl Başkanlığımız tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • Üniversite Teşkilatımızda devir teslim töreni

  AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Üniversite Birim Başkanı Yunus Vehbi Karaman, görevini yeni Başkan Abdullah Yarar'a devir etti.
  Türkçe
 • Şehit Savcımız Mehmet Selim Kiraz için Cuma Namazı Sonrası Gıyabi Cenaze Namazında buluştuk

  İstanbul'da teröristler tarafından şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz için AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından 17 ilçede Cuma namazı sonrası Gıyabi Cenaze namazı kılındı.
  Türkçe
 • İlçe Belediye Başkanları Toplantımızı gerçekleştirdik

  AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel partisinin İlçe Belediye Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Başkan Göksel, "7 Haziran seçimi, yeni Türkiye inşası için büyük ihtiyaç duyulan yeni anayasaya ve akabinde başkanlık sistemine açılan kapıdır." dedi.
  Türkçe