• “Dünya Barışı” İçin Kağıttan Turna Uçurdular

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, "dünya barışı" için minik öğrencilerle origami sanatıyla kağıttan turna kuşu yaptı.
  Türkçe
 • 57. Alaya vefa yürüyüşü

  Çanakkale Savaşı'nın kahraman birliği '57.Alay, vefa yürüyüşü ve dualarla yad edildi
  Türkçe
 • Milletvekili aday adayı başvuruları başladı

  24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekili seçimleri için partimize aday adayı başvuruları, 24.04.2018 – 29.04.2018 tarihleri arasında İl Başkanlığımıza şahsen yapılacaktır. Detaylı bilgi ve başvuru için İl Başkanlığımız ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
  Türkçe
 • ‘Bizim için bin dost az, bir düşman fazladır’

  AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, teşkilat ve basın mensupları ile bir araya geldi. Karaduman, "Biz Türkiye davası etrafında kenetlenmiş; tek bayrak, tek millet, tek vatan ve tek devlet anlayışıyla hedeflerine yürümeye devam eden büyük bir aileyiz" dedi
  Türkçe
 • Göksel’den 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

  AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Göksel, mesajında şu ifadelere yer verdi.
  Türkçe
 • BAŞKANLIK SİSTEMİNDE KARARLAR DAHA HIZLI ALINACAK VE TÜRKİYE’NİN ÖNÜ AÇILACAK.

  AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, başkanlık sisteminde kararların daha hızlı alınacağını ve Türkiye’nin önünün açılacağını söyledi.
  Türkçe
 • AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Kurum, Kuruluş ve STK ziyaretlerine başladı

  AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeleri; Kurum, Kuruluş ve STK ziyaretlerine başladı. Göksel ve beraberindeki heyet 12.01.2016 tarihinde, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ziraat Bankası Bölge Müdürü Mahmut Şencan ve Halk Bankası Bölge Müdürü Fatih Mehmet Altun’u; 13.01.2016 tarihinde ise, Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dursun Mehel, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, İŞ-KUR İl Müdürü Hasan Kılıçarslan ve DSİ 7. Bölge Müdürü Ahmet Kanık’a ziyaretlerde bulundu.
  Türkçe