×

Ak Parti Samsun İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (362) 435 64 74

 • Ülkemize, milletimize, partimize ve tüm insanlığa hayırlı olsun

  Genel Başkanımız, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 10 Ağustos 2014 tarihinde aziz milletimizin takdiriyle Cumhurbaşkanlığı makamına seçilmesiyle boşalan AK Parti Genel Başkanlığı ve Başbakanlık makamı için yapılan yoğun istişareler ve partinin bütün kademeleriyle gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) tarafından verilen kararın ülkemiz, milletimiz ve tüm dünya insanlığı için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.
  Teşkilat
 • Bu mücadeleyi beraber yürüteceğiz

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan "Açıkçası Ahmet Davutoğlu arkadaşımızın bu görevlere aday olmasında, paralel yapıyla mücadele azmi ve kararlığı da önemli bir etken olmuştur. İnanıyorum ki bu mücadeleyi beraber yürüteceğiz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Sarıışıklar Derneği’nden Başkan Köktaş‘a ziyaret

  Atakum Sarıışıklar Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş'ı ziyaret ettiler.
  Teşkilat
 • Liman ve Atan ailesinin acı günü

  Alaçam AK Parti ilçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Nur Liman'ın annesi Şengül Atan vefat etti.
  Teşkilat
 • Milletin partisi 13 yaşında

  Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) 13. kuruluş yıl dönümü sebebiyle Samsun İl Başkanlığı tarafından pasta kesildi.
  Teşkilat
 • Üç dönem kuralı bozulmayacak

  Üç dönem kuralının, Türk siyasetinde bir ilk olduğunu söyleyen Başbakan Erdoğan, "14 Ağustos 2001'de partimizi kurarken koyduğumuz bu kural Allah'a hamdolsun bugüne kadar bozulmadı ve inanıyorum ki bundan sonra da bozulmayacak" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Türkiye’de hayalleri gerçeğe dönüştüren AK Parti 13 yaşında

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 13. kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
  Teşkilat
 • AK Parti Samsun İl Yönetimi Olağanüstü toplandı

  AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeleri 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası olağanüstü toplandı.
  Teşkilat
 • AK Parti bütün işlerini istişareyle yapar

  Cumhurbaşkanı seçilen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "AK Parti bütün işlerini istişareyle yapar. İstişareler neticesinde kararını alır ve onu uygulamaya koyar" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Kılıç ve Başkan Köktaş aynı sandıkta oy kullandı

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş aynı sandıkta oy kullandılar. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, oyunu İlkadım İlçesi’nde bulunan Samsun Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim okulunda kullandılar. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve AK parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi için oyunu İlkadım İlçesi, Liman Mahallesi’nde bulunan Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu'nda, 1186 nolu sandıkta kullandılar. Oyunu kullanmak üzere Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu'na gelen Bakan Kılıç ve Başkan Köktaş, okulda sandık başında görevli olan ve 1186 nolu sandıkta bulunan görevlilere kolaylıklar dilediler. Oy kullanmaya gelen vatandaşlarla bol bol sohbet eden Bakan Kılıç ve Başkan Köktaş, seçimlerin Samsunumuza, ülkemize, tüm dünya insanlığına hayırlı olması temennisinde bulundular.
  Teşkilat

Samsun Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan