×

Ak Parti Samsun İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (362) 435 64 74

 • Birlikte Başardık!
  Samsun AK İcraatlar
 • İL BAŞKANIMIZ FUAT KÖKTAŞ‘IN TEŞEKKÜR MESAJI

  28 Eylül Pazar günü AK Parti Genel Başkanımız, Yeni Türkiye'nin, Yeni Başbakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu bir dizi programlara katılmak üzere Samsun'umuzu ziyaret etmiştir. Yapımı tamamlanan, hizmet veren tesislerin resmi açılışlarını yapmak için ilk il olarak Samsun'u tercih eden Başbakanımızın programı, miting havası içinde gerçekleşmiştir.
  Teşkilat
 • Meclis’teki resepsiyona katıldı

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, yasama yılının başlaması dolayısıyla Meclis'te resepsiyon verdi. Resepsiyona Başbakan Ahmet Davutoğlu da katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • 55. İl Danışma Toplantımızı gerçekleştirdik

  AK Parti 55. Genişletilmiş İl Danışma Meclis Toplantısı Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • Tekkeköy İlçe Danışma Toplantımızı gerçekleştirdik

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş partisinin Tekkeköy İlçe Danışma Toplantısı'nda konuştu. Başkan Köktaş, "Hamd olsun Türkiye bugün istikrara ve istikbale yürüyen, dünyada saygın bir ülke haline geldi. Bunu aziz milletimiz ile birlikte başardık." dedi.
  Teşkilat
 • 19 Mayıs İlçe Danışma Toplantımızı gerçekleştirdik

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş partisinin 19 Mayıs İlçe Danışma Toplantısı'nda konuştu. Başkan Köktaş, "Yola çıktığımız 2002’den bu yana “önce hizmet, önce insan” dedik ve milletten aldığımız yetkiyle yolumuza devam ettik. Nice badireleri milletimizin büyük desteği atlattık. Her yılı bir önceki yıldan daha ileri bir seviyede tamamladık; her yeni yıla daha büyük umutlarla, daha büyük hedeflerle başlangıç yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz." dedi.
  Teşkilat
 • ABD Ticaret Bakanı Pritzker ile görüştü

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, ABD Ticaret Bakanı Penny Pritzker'i kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Köktaş‘tan Gazilere ziyaret

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Türkiye Muharip Gaziler Derneği’ni ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit-Dul ve Yetimleri Derneği’ni ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Ayvacık ve Çarşamba İlçe Danışma Toplantılarımızı gerçekleştirdik

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, partisinin Ayvacık ve Çarşamba İlçe Danışma Toplantılarında konuştu. Başkan Köktaş, "AK Parti 2002'den bu yana Türkiye'nin en temel sorunlarını cesaret ve kararlılıkla çözmüş, çözmeye de devam etmektedir. Ülkemiz ekonomide istikrarlı bir şekilde büyürken, demokratikleşme, insan hakları ve itibarlı dış politikayı tesis etme yolunda tarihi adımlar atıyoruz." dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu, TBMM’de

  Meclis'in 24. Dönem 5. Yasama Yılı açıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Kongre bilgilendirme toplantımızı gerçekleştirdik

  AK Parti İl Teşkilat Başkanı Muharrem Göksel, Olağan 5. Kongre Usul ve Esasları hakkında İlçe Başkanlarıyla toplantı gerçekleştirdi.
  Teşkilat

Samsun Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan