×

Ak Parti Samsun İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (362) 435 64 74

 • Birlikte Başardık!
  Samsun AK İcraatlar
 • Bir düğün, iki gelin, iki damat

  Samsun'da ikiz kardeşler yapılan tek düğünle dünya evine girdi.
  Teşkilat
 • Adım adım yasakları kaldırıyoruz

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "12 yıl önce Kuran'ın Kürtçe meali basılacak denilseydi inanır mıydınız? Adım adım yasakları kaldırıyoruz, adım adım engelleri aşıyoruz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Köktaş: AK Parti, gençleri geleceğe hazırlayan bir okuldur

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, İl Gençlik Kolları tarafından organize edilen, İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen programlara katıldı. Başkan Köktaş, "Sevgili gençler çok çalışacaksınız, disiplinli olacaksınız, sizlere verilen görevleri eksiksiz yerine getireceksiniz, toplantılarınızı aksatmayacaksınız. Bunları uyguladığınız zaman yeterli donanıma mutlaka sahip olacaksınız. 2023, 2053 ve 2071 yıllarının mimarları olacak olan sizlere bu imkanları fazlasıyla sunan parti AK Parti'dir. Bu anlamda AK Parti, gençleri geleceğe hazırlayan bir okuldur." dedi.
  Teşkilat
 • İlçe Meydan İftarlarımızın sonuncusunu Alaçam’da gerçekleştirdik

  AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Başkanlıkları tarafından organize edilen İlçe Meydan İftarları'nın sonuncusu Alaçam'da gerçekleşti.
  Teşkilat
 • Salıpazarı İlçe Meydan İftarımız

  AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Başkanlıkları tarafından organize edilen İlçe Meydan İftarları'nın bir yeni daha Salıpazarı'nda gerçekleşti.
  Teşkilat
 • 77 milyonun partisiyiz

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Biz, 77 milyonun partisiyiz ama bunlar maalesef bir grup etnik anlayışın partisi. Onun için de belli yerlerde varlar ama Türkiye'nin genelinde yoklar." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Köktaş: İlk kez devletin başına millet geçecek

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş partisinin Salıpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısında konuştu. Başkan Köktaş, "10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi tarihimizin en önemli olaylarından bir tanesidir. İlk kez devletin başına millet geçecek. 10 Ağustos millet ve devlet muhabbetinin başladığı, Türkiye'nin yeni hedeflere koştuğu, tam demokrasinin, refah toplumunun ve özgür Türkiye'nin en önemli adımlarının atıldığı tarih olacaktır." dedi.
  Teşkilat
 • Ladik İlçe Meydan iftarımız

  AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve İlçe Başkanlıkları tarafından organize edilen meydan iftar programı Ladik'te yapıldı.
  Teşkilat
 • Meşru müdafaa değil katliamdır

  İsrail'in çıkıp utanmadan, sıkılmadan bütün dünyaya "meşru müdafaa" dediğini dile getiren Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Yapılan meşru müdafaa değil açıkça katliamdır, soykırımdır" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Samsun Teşkilatımızından büyük destek

  Samsun AK Parti İl Başkanı Köktaş ve teşkilat üyeleri Başbakan, Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyası için açılan bağış hesabına bağışta bulundular.
  Teşkilat

Samsun Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan