• ×

  İl Başkanı

  HAKAN KARADUMAN

  10 Ekim 1977 tarihinde Trabzon / Akçaabat’ta doğdu. Orta öğretimini Samsun İmam Hatip Lisesinde Tamamladı. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998 yılında mezun oldu. 2000 yılında Avukatlık stajını Samsun Barosu’nda tamamladıktan sonra aynı yıl kısa dönem er olarak askerlik vazifesini yaptı. 2000 yılından itibaren Samsun’da kurucu ortağı olduğu Aksoy - Karaduman - Şengül Hukuk & Arabuluculuk Bürosunda avukat ve arabulucu olarak mesleki faaliyette bulunmaktadır. Halen birçok sivil toplum kuruluşunda yer almaktadır. 2003 - 2006 yılları arasında AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı. 2012 yılında AK Parti İl Yönetiminde yer aldı ve Seçim İşleri Başkanı olarak görev yaptı. 2015 yılı 5. Olağan Kongresi ile tekrar İl Yönetiminde yer aldı ve Siyasi Hukuki İşler Başkanı olarak görev yaptı. 19 Ocak 2018 Tarihinde AK Parti Genel Merkezi tarafından Samsun İl Başkanı olarak görevlendirildi. 24 Mart 2018 tarihinde yapılan Samsun AK Parti İl Başkanlığı 6. Olağan kongresi ile tekrar İl Başkanlığına seçildi. Evli, 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ÇAVDAROĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET KAYIR

  1990 SAMSUN DOĞUMLUYUM. İLKÖĞRETİM VE LİSE EĞİTİMİ SAMSUN'DA ; LİNANS EĞİTİMİMİ İSE YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ OLARAK TAMAMLADIM. ŞU ANDA İSE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİMİ SÜRDÜRMEKTEYİM. 7 YILDIR AK PARTİ TEŞKİLATLARINDA BULUNMAKTAYIM. ÖNCESİNDE YALOVA İL GENÇLİK KOLLARI YÜRÜTME KURULU , SONRASINDA İSE SAMSUN İL GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULLARINDA GÖREV ALDIM . 2018 YILINDA YAPILAN 6.OLAĞAN KONGRE İLE İL YÖNETİM KURULUNA SEÇİLDİM. FARKLI SEKTÖRLERDE TİCARET YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET MERCİMEK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET MUŞTU

  20/05/1973 VEZİRKÖPRÜ DOĞUMLUYUM.İLKOKULU VEZİRKOPRÜ DE MEHMET PAŞA İLKOKULU NDA OKUDUM.SINAVLA PARASIZ YATILI AKPINAR ÖĞRETMEN LİSESİ Nİ KAZANDIM.ORTAOKUL SONUNDA ASKERİ LİSE SINAVLARIYLA HEYBELİADA DENİZ LİSESİNİ KAZANDIM. 3 HAFTA KADAR BU OKULDA KALDIM. AKPINAR DA YABANCI DİLİM FRANSIZCA İKEN BURADA İNGİLİZCE YDİ. DİĞER SINIF ARKADAŞLARIM İNGİLİZCE TEMELLİ KOLEJ VE ANADOLU LİSELERİ GİBİ ÖZEL OKULLARDAN GELDİĞİ İÇİN YABANCİ DİL ÖĞRENME UYUMSUZLUĞU YAŞADIM. BURADAN AYRILDIM. ESKİ OKULUMA DÖNEMEDİM. NORMAL LİSEYE (VEZİRKÖPRÜ LİSESİ) YAZILDIM.1990-91 EĞİTİM DÖNEMİNDE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ Nİ KAZANDIM. 94 DE MEZUN OLDUM. AYNI YIL KENDİ TALEBİMLE ASKERE YAZILDIM. SAMSUN SAHRA SHH. OKULU VE ARDINDAN DA TEKİRDAĞ 8.MEKANİZE PİYADE TUGAY INDA ASKERLİĞİMİ TAMALADIM (96). ARDINDAN VEZİRKÖPRÜ DE ECZANEMİ ACTIM.97 DE EVLENDİM. 2003 MAYIS AYINDA İLK KONGRE İLE AK PARTİ VEZİRKÖPRÜ İLÇE TEŞKİLATINDA GÖREV ALDIM.İLK YEREL SEÇİMLERLE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLDUM. 2004 SONU EŞİMİN ADINA SAMSUN A ECZANE AÇTIM.2006 DA EVİMİ SAMSUN A TAŞIDIM. 2003, 2006 (2017 DE VEFAT ETTİ), 2013 DOĞUMLU 3 KIZIM VE 2015 DOGUMLU BİR OGLUM OLDU. SIRAYLA; -ZİNDE SOSYAL GELİSİM DERNEĞİ SAMSUN İL TEMSİLCİLİGİ (BİTTİ) -AKRA FM SAMSUN TEMSİLCİLİĞİ (DEVAM EDİYOR) -ÇEY-DER YÖNETİM KURUL ÜYELİĞİ (DEVAM EDİYOR) -YEŞİL AY SAMSUN YÖNETİM KURUL ÜYELİĞİ (ISTİFA ETTİM) -DOWN-ÇED KURUCU ÜYE VE BŞK.YRD. (DEVAM EDİYOR) -OSMAN GAZİ IHO OKUL AİLE BİRLİGİ YÖN.KUR ÜYELİĞİ (BİTTİ) -YILDIZ GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KLUBÜ ÖNCE YÖN. KURUL ÜYELİĞİ SONRA BŞK.LIK (DEVAM...) -İLİM YAYMA CEMİYETİ YÖN.KURUL ÜYELİGİ (DEVAM..) -İLKADIM HALK EĞİTİM MERK.OKUL AİLE BİRLİĞİ BŞK. (DEVAM..) GÖREVEVLERİYLE DEĞİSİK STK LARDA BULUNDUM/BULUNUYORUM. HOBİLERİM İLGİLENDİĞM ALANLAR; -GELENEKSEL YAYA OKCULUĞU İLE UĞRAŞMAKTAYIM. -MOTOSİKLET MERAKLISI VE SÜRÜCÜSÜYÜM. FIRSAT BULURSAM YURT DIŞI SEYAHATLERE KATILIRIM (2017 MOTO BOSNA) -2 YILDIZ DALIŞ BROVEM VAR. -ÜNİVERSİTE YILLARINDA SON DÖNEMLERDE TEA KWON DO KURSLARINA GİTTİM. MAVİ KUŞAĞA KADAR ÇİKABİLDİM. FIRSAT BULDUKÇA SAMSUN DA Bİ ARKADAŞIMIN KURSUNDA ANTRENMANLARA GİDERİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ COMART

  04.03.1974 SAMSUN KAVAK DOĞUMLUYUM. EVLİYİM 3 KIZ BİR OĞLUM VAR. İLKADIM İLÇESİNDE 20 YILDIR EV TEKSTİLİ TİCARETİYLE İŞTİGAL EDİYORUM. AK PARTİ İLKADIM BELDE KURUCULARINDANIM DAHA SONRA 2004 YILI BELEDİYE SEÇİMLERİNDE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİM.5 YIL BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNDEN SONRA YENİ KURULAN İLKADIM İLÇE TEŞKİLATINDA GÖREV YAPTIM.2014 YILINDA BELEDİYE SEÇİMLERİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİNDEN DOLAYI GÖREVİMDEN AYRILDIM. YAPILAN 6.OLAĞAN İL KONGRESİYLE İL YÖNETİM KURULUNA SEÇİLDİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ SARIOĞLU

  31.03.1968 Samsun doğumluyum.Lise mezunuyum.2004 ile 2007 yılları arasında Ak Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım.04.09.2009 Tarihinde AK Parti III. Olağan İl Kongresinde yönetim kurulu üyesi seçildim.Şu anda İl Özürlüler Joordinasyon Başkanı (ÖKM)yürütmekteyim.Evli ve Ticaretle uğraşıyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİKEMAL YAZICI

  1963 TRABZON DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA, LİSE VE ÜNİVERSİTE TAHSİLİMİ SAMSUN'DA YAPTIM. 1988 YILINDA SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTE TIP FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM. 1989-1990 YILLARINDA ELAZIĞ'DA ASKERLİĞİMİ YEDEK SUBAY OLARAK YAPTIM. 1992-1996 YILLARI ARASINDA ANKARA DIŞ KAPI SSK(YILDIRIM BEYAZIT VE EĞİTİM ARAŞTIRMA) HASTESİNDE ORTOPEDİ VE TRAVMATOLJİ İHTİSASIMI BİTİRDİM. 1996-2010 YILLARI ARASINDA SAMSUN GAZİ DEVLET HASTANESİNDE ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI, BAŞHEKİM YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM. 2010 YILINDAN İTİBAREN ÖZEL SEKTÖRDE ORTOPEDİ VE TRAVMATOLJİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYŞE BENGİSU ÇELİK

  31/05/1998 SAMSUN DOĞUMLUYUM. ATAKUM PROJE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDEN MEZUN OLDUM. İKTİSAT BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİSİYİM. PARTİDE DÖRT YIL BOYUNCA “YENİ SEÇMEN BİRLİĞİNDE” GÖREV ALDIM. ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA DA GÖNÜLLÜ ÇALIŞTIM. SİNEMA AKADEMİSİNDE; YÖNETMENLİK, GÖRÜNTÜ YÖNETMENLİĞİ, SENARYO VE KURGU EĞİTİMİ ALDIM. ORDU ÜNİVERSİTESİNDE; DRAMA KULÜBÜ VE İKTİSAT KULÜBÜNDE ETKİN OLARAK GÖREV ALMAKTAYIM. 2018 YILINDA 6.OLAĞAN KONGREDE DELEGELERİN OYLARIYLA İL YÖNETİM KURULUNA SEÇİLDİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYŞEGÜL KORKMAZ

  1980 SAMSUN/TERME DOĞUMLUYUM. ORTA-LİSE ÖĞRENİMİMİ SAMSUN İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADIM. 2002 YILINDA KONYA/SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM. 2003 YILINDA SAMSUNDA STAJ EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM VE SERBEST AVUKATLIK YAPMAYA BAŞLADIM. 2007 YILINDAN BU YANA İŞ HUKUKU ALANINDA BİLİRKİŞİLİK YAPMAKTAYIM. EVLİYİM, 2 KIZ, 1 ERKEK ÇOCUĞUM VAR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BURHAN EKİZ

  1979 YILINDA SAMSUN'UN TERME İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK ÖĞRETİMİMİ TERME YAHYA KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNDA, LİSE ÖĞRETİMİNİ İSE TERME LİSESİNDE TAMAMLADIM.(1996) 99 YILINDA TEKİRDAĞ PİYADE TABURUNDA PİYADE ÇAVUŞ OLARAK TAMAMLADIM. 2000 YILINDAN İTİBAREN SAMSUNDA SEBZE MEYVE KOMİSYONCULUĞU YAPMAKTAYIM.2007 YILINDA 1. OLAĞAN KONGREDE DELEGELERİN OYLARIYLA SEÇİLEREK SİYASİ HAYATIM BAŞLAMIŞ OLDU.EVLİ , 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CANAN SEVİM

  1985 SAMSUN/ALAÇAM DOĞUMLUYUM. İLKÖĞRETİMİ ALAÇAMDA, LİSEYİ SAMSUN KIZ MESLEK LİSESİNDE TAMAMLADIM. OMÜ MESLEK YUKSEKOKULU ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNUYUM.2016 'DAN BERİ HALK EĞİTİM BÜNYESİNDE EĞİTİMCİ OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM.AK PARTİ 6. OLAĞAN KONGREDE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ SEÇİLDİM.EVLİYİM 1 KIZIM VAR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DURSUN MÜCAHİT ERBİN

  ASLEN NİKSAR İLÇESİNİN AKINCA KÖYÜ NÜFUSUNA KAYITLI BULUNMAKTA OLUP 1981 ERBAA DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ NİKSAR'DA TAMAMLADIM. ANADOLU ÜNİV. İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR OLARAK BAĞIMSIZ BÜRO FAALİYETİNDE BULUNMAKTAYİM. 2002-2008 YILLARI ARASINDA SIRASIYLA; SAMSUN İL GENÇLİK KOLLARI KURUCU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, SOSYAL İŞLERDEN (SOSYAL İŞLER VE SPORTİF FAALİYETLER) SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI VE TEŞKİLATTAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. 2013-2018 YILLARI ARASINDA SIRASIYLA; İLKADIM İLÇESİ ANA KADEME YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, AR-GE DEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI, SOSYAL POLİTİKALARDAN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI, 1 KASİM 2015 GENEL SEÇİMLERİNDE VE 16 NİSAN 2017 CUMHURBASKANLİGİ SİSTEMİ ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ HALK OYLAMASI SEÇİMLERİNDE İLKADIM İLÇE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ (SKM) BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. 2017 YİLİNDA ALTI AYLİK KONGRE DÖNEMİNDE SAMSUNSPOR DENETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM. SAMSUN MESLEKTE BİRLİK DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ENDER KÖKTEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERKAN MALKOÇ

  10 Eylül 1973 yılında Samsun da doğdu. Orta öğretimini Samsun İmam Hatip Lisesi ve Samsun Namık Kemal Lisesinde tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi İİBF İşletme fakültesinden mezun oldu. Mobilya sektöründe 1974 yılında kurulmuş aile şirketinde ikinci nesil yöneticilik yapmaktadır. MÜSİAD Samsun Şube Başkanlığı, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği Başkanlığı, 19 Mayıs Üniversitesi Danışma Kurulu Üyeliği, Mobilya Sanayicileri Federasyonu Karadeniz Bölge Temsilciliği, Samsun Ticaret Odası Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliği, Samsun Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. 24 Mart 2018 tarihinde yapılan Samsun AK Parti İl Başkanlığı 6. Olağan kongresi ile İl Yönetim Kuruluna seçildi. Evli, 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERSAN AKSU

  05.08.1972 SAMSUN DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ SAMSUN’DA TAMAMLADIM. 1995 YILINDA ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM. AVUKATLIK STAJIMI SAMSUN BAROSUNDA TAMAMLADIKTAN SONRA 1996-1997 YILLARI ARASINDA YEDEK SUBAY OLARAK ASKERLİK GÖREVİMİ İFA ETTİM. 1998 YILINDAN İTİBAREN VE HALEN SAMSUN’DA SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜNER ARMUTLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİL İBRAHİM AYTAŞ

  01.01.1990 SAMSUN KAVAK DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİ İLKADIM İLÇESİNDE TAMAMLADIM ANADOLU TİCARET MESLEK LİSESİNİ DERECE İLE BİTİRİP İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS TAMAMLADIM. İSPANYA SEVİLAY ÜNİVERSİTESİNDE YÜKSEK LİSANSA BAŞLADIM VE TAMAMLADIM. MEZUN OLDUĞUM 2012 YILINDAN İTİBAREN YÖNETİCİLİK VE İŞLETMECİLİK YAPIYORUM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİL İBRAHİM DOĞAN

  1979 YILINDA VEZIRKÖPRÜDE DOĞDUM.ISTANBUL IMAMHATIP VE ANADOLU IMAMHATIP LISESI MEZUNUYUM.VEZIRKÖPRÜDE ESNAFLIK YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HİLMİ EKER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜLYA KORKUT ÖZAK

  1966 YILINDA DOĞDUM.SAMSUNLUYUM İLK ORTA VE LİSEYİ SAMSUNDA OKUDUM.1991 YILINDA K.T.Ü MİMARLİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.SERBEST MİMAR OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.2010 YILINDA AK PARTİ SAMSUN İL YÖN.KUR. ÜYELİGİ YAPTIM 2011 MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNDE İSTİFA EDİP ADAY ADAYI OLDUM.2018 DE TEKRAR SAMSUN AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİMİ YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İLHAN KARA

  1965 LADİK DOĞUMLUYUM.İLKOKULU LADİKTE BİTİRDİKTEN SONRA ,SAMSUN DEVRİM LİSESİ ORTA BÖLÜMÜ,SAMSUN TİCARET LİSESİ ,LİSANS EĞİTİMİMİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİDAT FAK. DE TAMAMLADIM.1986 YILINDAN İTİBAREN ÇEŞİTLİ VAKIF,DERNEK GİBİ SİVİL KURULUŞLARDA GÖREV YAPTIM.1989 YILINDAN İTİBAREN SIRASIYLA REFAH PARTİSİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ,FAZİLET PARTİSİ SAMSUN İL KURUCU YÖNERTİM KURULU ÜYELİĞİ VE YÜRÜTME KURULU ÜYELİĞİNDE BULUNDUM.MESLEKİ FAALİYETİME 1989 YILINDAN İTİBAREN SERBEST OLARAK,SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KADİR KAYAN

  01.01.1980 SAMSUN İLİ HAVZA İLÇESİNDE DOĞDUM. İLKOKULU BABAMIN GÖREV YAPTIĞI HAVZANIN BEYKÖY ÜNDE OKUDUM. ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ HAVZA İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADIM.2017 YILINDA 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ ÖN LİSANS PROGRAMINDAN MEZUN OLDUM.2001 YILINDA TİCARİ HAYATIMA BAŞLADIM. HALEN ÜÇ KARDEŞİMLE BİRLİKTE İNŞAAT PETROL GIDA VE HAYVANCILIK SEKTÖRLERİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN ŞİRKETİMİZDE YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLARAK TİCARİ HAYATIMA DEVAM EDİYORUM. EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KAYHAN DOĞAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KENAN SAROĞLU

  01 Ocak 1975 yılında Trabzon / Of’ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. Erzurum Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliğini 2000 yılında bitirdi. Samsun’da Proje Mühendisliği ve Müteahhitlik faaliyetinde bulunmaktadır. 2002 Samsun Ak Parti İl Gençlik Kolları Kurucu Başkan Yardımcılığı, Seçim İşleri Ve Teşkilat Başkanlıkları görevlerinde bulundu. 2012-2015 ve 2015-2018 yıllarında Samsun AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KEVSER TURANOĞLU

  1997 ANKARA/GÖLBAŞI DOĞUMLUYUM.ASLEN BAYBURTLUYUM. 2001 YILINDAN İTİBAREN SAMSUN/ATAKUM DA İKAMET EDİYORUM.İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ SOSYAL HİZMETLER ÖĞRENCİSİYİM.SİYASETE 14 YAŞINDA LİSE TEŞKİLATINDA TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI GÖREVİ İLE BAŞLADIM.18 YAŞIMDA İL GENÇLİK KOLLARI YÖNETİMİNE GİRDİM.3 YIL İL GENÇLİK KOLLARINDA AKTİF GÖREV ALDIM.KOSGEB DESTEĞİ AÇMIŞ OLDUĞUM BİR İŞLETMEM VAR.AİLEMİN DESTEĞİ İLE HİZMETİME DEVAM EDİYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KEZİBAN ZEYNEP SERİN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KÖKSAL COŞKUN

  01.12.1987 YILINDA SAMSUN İLİ İLKADIM İLÇESİNDE DOĞDUM.İLK,ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ İLKADIM İLÇESİNDE BİTİRİP 2011 YILINDA ULUSLAR ARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM.MİMARLIK MESLEĞİMİN YANINDA MÜTEAHHİTLİK,YAPSAK VE SERBEST TİCARET İLE UĞRAŞMAKTAYIM.SİYASİ HAYATIM RESMİ OLARAK 2007 YILINDA AK PARTİ İLKADIM İLÇE GAZİ BELDEDE GENÇLİK KOLLARI ÜYESİ OLARAK BAŞLADI.2011 YILINDA ÜNİVERSTEDEN MEZUN OLMAM İLE BİRLİKTE SAMSUN AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM. 2013 YILINA KADAR İL GENÇLİK KOLLARINDA YEREL YÖNETİMLER BİRİM BAŞKANLIĞI VE DAHA SONRASINDA TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTTÜM. 2 SENE SAMSUN İL GENÇLİK KOLLARI ADINA İLKADIM İLÇE GENÇLİK KOLLARI KOORDİNATÖRÜ OLARAK HİZMET ETTİM.2013 YILINDA İL GENÇLİK KOLLARI SİYASİ HUKUKİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM VE HALEN GÖREVİMİ DEVAM ETTİRMEKTEYİM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KÖSE

  LADIK 1955 DOĞUMLUYUM. İLKOKULU SULUOVA’DA, İHL’YI AMASYA’DA OKUDUM. ERZURUM ATATÜRK ÜNIVERSITESI İŞLETME FAKÜLTESINI 1979 YILINDA BITIRDIM. 1 YIL DEVLET MEMURLUĞU VE UZUN SURE (1981-1995) ÖZEL SEKTÖRDE ÜST DÜZEY YÖNETICI OLARAK GÖREV YAPTIM. 1995 – 2009 YILLARI ARASINDA KARADENIZ (SINOP – ARTVIN) VE ANKARA’ DA TOPTAN - PERAKENDE SATIŞ VE DAĞITIM (DISTRIBÜTÖR) YAPAN ŞIRKET ORTAĞI OLARAK TICARI FAALIYETTE BULUNDUM. HALEN INŞAAT VE MADENCILIK SEKTÖRÜNDE FAALIYET GÖSTEREN ŞIRKETIN YÖNETIM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI VE KURUMSAL DANIŞMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. 2. DÖNEM AK PARTI SAMSUN İL YÖNETIM KURULU ÜYESI OLARAK GÖREV YAPTIM. EVLIYIM, 2 KIZIM VAR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MERVE ÖZÖN

  1992 YILINDA SAMSUN’DA DOĞDUM.İLKÖĞRETİM VE LİSE ÖĞRENİMİMİ SAMSUN’DA TAMAMLADIM.2014 YILINDA İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.SAMSUN’DA SERBEST MİMARLIK YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMET KESKİN

  1974 ÇAYKARA / TRABZON DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ ORDU İLİ ÜNYE İLÇESİNDE TAMAMLADIM. 1997 YILINDA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLUP ASKERLİK GÖREVİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA UZUN YILLAR ÖZEL SEKTÖRDE YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIM. AKABİNDE KENDİ FİRMAMI KURARAK TİCARİ FAALİYETE BAŞLADIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK SAHİBİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHARREM KAYAN

  1966 SAMSUN DOĞUMLUYUM. İLK/ORT/LİSE ÖĞRETİMİMİ SAMSUN DA TAMAMLADIM. 1983 YILINDA TİCARET HAYATINA BAŞLADIM. 2002 YILINDAN BUGÜNE KADAR AK PARTİ SAMSUN TEŞKİLATININ DEĞİŞİK KADEMELERİNDE GÖREV YAPMAKTAYIM. SAYGILAR,

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA MARAP

  OKUDUM DEVAMINI BELEDİYE EVLERİNDE KOCA TEPE İLKOKULUNDA TAMAMLADIM. ORTAOKULU 23.07.1972 TARİHİNDE SAMSUNDA DOĞDUM. İLK OKULU RİZE ARDEŞEN İLÇESİNDE 3.SINIFA KADAR İMAM HATİP İKİNCİ SINIFTA AYRILMAK ZORUNDA KALTIM.27,22VE 12 YAŞINDA 3 ERKEK BABASIYIM. 2008 YILINDA SİYASETE BAŞLADIM.2014 YILINDA AKTİF OLARAK CANİK BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDUN SONRASINDA CANİK İLÇE YEREL YÖNETİMLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.3 DÖNEM SKM BAŞKANLIĞI GÖREVİ YAPTIM. MOBİLYA İMALAT İŞİYLE UĞRAŞIYORUM.6.OLAĞAN İL KONGRESİNDE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLDUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NADİR KURU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURAL KILIÇ

  08.12.1978 ARTVİN. DOĞUMLUYUM. ARTVİNLİYİM. MALİ MÜŞAVİRİM.2011 YILINDAN BERİ KENDİ OFİSİMDE SERBEST OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.2007 YILINDA ATAKUM KADIN KOLLARINDA AK PARTİ İLE İLK KEZ SİYASETE GİRDİM.2015 YILINDA İL KADIN KOLLARI YÖNETİMİNDE 3 YIL GÖREV ALDIM SU AN SAMSUN AK PARTİ İL YÖNETİM KURULUNDA YER ALMAKTAYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURHAN YAPICI ÖZEL

  1966 LÂDİK DOĞUMLUYUM. İLKOKUL VE LİSE EĞİTİMİMİ LÂDİK’TE TAMAMLADIM. KONYA SELÇUK ÜNİ. MİMARLIK MÜHENDİSLİK FAK. MİMARLIK BÖLÜM MEZUNUYUM. EVLİ VE İKİ KIZ ÇOCUK ANNESİYİM SİYASİ GEÇMİŞİ: 1994-1999: DYP LADİK BELEDİYESİ MECLİSİ ÜYESİ 1999-2004: DYP SAMSUN İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ İL GENEL MECLİSİ BAŞKAN VEKİLİ VE İL GENEL MECLİSİ DİVAN KATİBİ 2004-2007: AKPARTİ SAMSUN İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ İL GENEL MECLİSİ BAYINDIRLIK KOMİSYONU BAŞKANI VE İL GENEL MECLİSİ DİVAN KATİBİ AKPARTİ ÜST KURUL DELEGESİ LADİK KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ 2007: AKPARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYI 2008: LADİK AKPARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANI 2009: AKPARTİ LADİK İL GENEL MECLİSİ ADAYI 2011: AKPARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYI 2012: LADİK KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ AKPARTİ KADIN KOLLARI DELEGESİ 2013: AKPARTİ SAMSUN KADIN KOLLARI İL BAŞKANI 2015 AKPARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYI 2018 AKPARTİ SAMSUN İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OĞUZHAN SERİNKAYA

  25 OCAK 1976 SAMSUN DOĞUMLUYUM. İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ SAMSUNDA TAMAMLADIM.1997 YILINDA MAKİNE MÜHENDİSİ OLARAK MEZUN OLDUM. ASKERLİĞİMİ 1999 YILINDA ASTEĞMEN OLARAK TAMAMLADIM. ASKERLİK SONRASI KURUMSAL ŞİRKETLERDE 2004 YILINA KADAR İL VE BÖLGE YÖNETİCİSİ OLARAK GÖREV YAPTIM.2004 YILINDAN İTİBAREN KENDİ ŞİRKETİMİ KURDUM VE O GÜNDEN BU YANA SAMSUN İLİNDE ESNAF OLARAK FAALİYET GÖSTERİYORUM.2008 YILINDA SAMSUN TİCARET VE SANAYİ MECLİS ÜYESİ OLDUM.2012 YILINDAKİ SEÇİMLERDE YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÖREV ALMAYA DEVAM EDİYORUM.EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OSMAN KILIÇ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RECEP KEMAL CERTEL

  1976 YILINDA KAVAKDA DOĞDUM.İLK ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ BAFRADA TAMAMLADIM.1997 YILINDA K.T.Ü JEO FİZİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.VATANİ GÖREVİMİ YEDEK SUBAY OLARAK TAMAMLADIM.2000YILINDA KENDİ ADIMA SERBEST MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK BÜROSU AÇTIM.2006 YILINDA DIŞ TİCARET YAPMAK ÜZERE KURMUŞ OLDUGUM FİRMAMDA MÜDÜRLÜK VE MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK YAPMAYA DEVAM EDİYORUM.EVLİYİM.SİYASİ HAYATIMA AK PARTİ SAMSUN İL KURUCU Y.K.ÜYESİ OLARAK BAŞLADIM.DAHA SONRA SAMSUN İL KURUCU GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLARAK GENEL MERKEZ OLARAK ATANDIM.BU GÖREVİ BIRAKTIKTAN SONRA YAKLAŞIK BİR BUÇUK YIL GENEL MERKEZ GENÇLİK KOLLARI M.K.Y.K YEDEK VE ASİL ÜYELİĞİ YAPTIM.ANA KADEME 2. OLAĞAN KONGRESİNDE TEKRAR İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM..AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER AKADEMİSİNİ BİTİRDİM.İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAY ADAYI OLEMAK İÇİN İSTİFA ETMİŞ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  REFİK ÇIKRIK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SALİH ÇELİK

  1978 YILINDA SAMSUN’UN KAVAK İLÇESİNDE DOĞDUM.SİYASETE KURUCU GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLARAK BAŞLADIM VE SIRASIYLA 2003 – 2011 YILLARINDA 3 DÖNEM ANA KADEME İLÇE BAŞKANLIĞI 2012 YILINDAN BU GÜNE KADAR İL YÖNETİMİNDE, 1 DÖNEM SİVİL TOPLUM VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI, 4 YILDIR İL TEŞKİLAT BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. PARTİMİZİN 1,2,3,4,5. OLAĞAN İL VE İLÇE KONGRELERİ VE 2,3,4. OLAĞAN BÜYÜK KONGRELERDE DELEGELİK YAPTIM. HALEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM, EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SALİHA EYLÜL ÖZDEMİR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SALİM YURTSEVER

  1987 DOĞUMLU .ASLEN SAMSUN LU BİR AİLENİN ÇOCUĞUYUM. İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ SAMSUNDA TAMAMLADIKTAN SONRA , ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. AYRICA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET VE İŞLETME BÖLÜMLERİNDEN MEZUNUM. ÜNİVERSİTE EĞİTİMİM SIRASINDA 10 AY LONDRADA DİL EĞİTİMİ ALDIM. ASKERLİK HİZMETİMİ TAMAMLAYARAK SAMSUNA DÖNDÜM. 2012 YILINDA BERİ SAMSUNDA TİCARİ FAALİYETLERDE BULUNMAKTAYIM. SON 2 DÖNEM GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM VE YÜRÜTME GÖREV BULUNDUM.6.OLAĞAN İL KONGRESİYLE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ SEÇİLDİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEYİTHAN EKİN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞUAYİP KARAOĞLAN

  1985 SAMSUN İMAM HATİP LİSESİ -2013 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM 35 YILDIR SAADET KİTAP KIRTASİYE TİC.LTD.ŞTİ.DE DEVAM ETMEKTEYİM. EVLİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TUNCAY YURDUSEVEN

  1975 Bafra doğumluyum. İlk ve ortaöğretimi Bafra’da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldum. Kısa dönem askerlikten sonra Bafra’da faaliyet gösteren aile şirketinde çalışmaya başladım.Evli ve 3 çocuk babasıyım. Ak parti Kurucu Yönetim Kurulu Üyesiyim. 2001 yılından bu güne Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyeliği ve İlçe Başkan Yrd. görevlerini üstlendim. 2012 Yılında gerçekleştirdiğimiz İlçe Kongrede Aday oldum ve Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığı görevini yürütüyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASİN CANİKLİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUSUF GÜNEŞ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZAFER KÖROĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZELİHA KIRIMLI ÇELİKSOYDAN