• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  ERKAN MALKOÇ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  KENAN SAROĞLU

  01.01.1975 TRABZON OF ILÇESINDE DOĞDUM.1980 YILINDAN ITIBAREN SAMSUN DA IKAMET EDIYORUM.ILK,ORTA VE LISE ÖĞRENIMLERINI BURADA TAMAMLADIM.ERZURUM ATATÜRK ÜNI. MÜH. FAK. INŞAAT MÜH. BITIRDIKTEN SONRA SAMSUN DA PROJE MÜTEAHHITLIK IŞLERIYLE UĞRAŞMAKTAYIM.2002 YILINDA AK PARTI GENÇLIK KOLLARI KURUCU BAŞKAN YARDIMCILIĞINDA SEÇİM İŞLERİ VE TEŞKİLAT BAŞKANLIKLARI GÖREVİNDE BULUNDUM.2012-2015 VE 2015-2018 YILLARINDA İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  ERSAN AKSU

  05.08.1972 SAMSUN DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ SAMSUN’DA TAMAMLADIM. 1995 YILINDA ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM. AVUKATLIK STAJIMI SAMSUN BAROSUNDA TAMAMLADIKTAN SONRA 1996-1997 YILLARI ARASINDA YEDEK SUBAY OLARAK ASKERLİK GÖREVİMİ İFA ETTİM. 1998 YILINDAN İTİBAREN VE HALEN SAMSUN’DA SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  GÜNER ARMUTLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  AHMET MUŞTU

  20/05/1973 VEZİRKÖPRÜ DOĞUMLUYUM.İLKOKULU VEZİRKOPRÜ DE MEHMET PAŞA İLKOKULU NDA OKUDUM.SINAVLA PARASIZ YATILI AKPINAR ÖĞRETMEN LİSESİ Nİ KAZANDIM.ORTAOKUL SONUNDA ASKERİ LİSE SINAVLARIYLA HEYBELİADA DENİZ LİSESİNİ KAZANDIM. 3 HAFTA KADAR BU OKULDA KALDIM. AKPINAR DA YABANCI DİLİM FRANSIZCA İKEN BURADA İNGİLİZCE YDİ. DİĞER SINIF ARKADAŞLARIM İNGİLİZCE TEMELLİ KOLEJ VE ANADOLU LİSELERİ GİBİ ÖZEL OKULLARDAN GELDİĞİ İÇİN YABANCİ DİL ÖĞRENME UYUMSUZLUĞU YAŞADIM. BURADAN AYRILDIM. ESKİ OKULUMA DÖNEMEDİM. NORMAL LİSEYE (VEZİRKÖPRÜ LİSESİ) YAZILDIM.1990-91 EĞİTİM DÖNEMİNDE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ Nİ KAZANDIM. 94 DE MEZUN OLDUM. AYNI YIL KENDİ TALEBİMLE ASKERE YAZILDIM. SAMSUN SAHRA SHH. OKULU VE ARDINDAN DA TEKİRDAĞ 8.MEKANİZE PİYADE TUGAY INDA ASKERLİĞİMİ TAMALADIM (96). ARDINDAN VEZİRKÖPRÜ DE ECZANEMİ ACTIM.97 DE EVLENDİM. 2003 MAYIS AYINDA İLK KONGRE İLE AK PARTİ VEZİRKÖPRÜ İLÇE TEŞKİLATINDA GÖREV ALDIM.İLK YEREL SEÇİMLERLE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLDUM. 2004 SONU EŞİMİN ADINA SAMSUN A ECZANE AÇTIM.2006 DA EVİMİ SAMSUN A TAŞIDIM. 2003, 2006 (2017 DE VEFAT ETTİ), 2013 DOĞUMLU 3 KIZIM VE 2015 DOGUMLU BİR OGLUM OLDU. SIRAYLA; -ZİNDE SOSYAL GELİSİM DERNEĞİ SAMSUN İL TEMSİLCİLİGİ (BİTTİ) -AKRA FM SAMSUN TEMSİLCİLİĞİ (DEVAM EDİYOR) -ÇEY-DER YÖNETİM KURUL ÜYELİĞİ (DEVAM EDİYOR) -YEŞİL AY SAMSUN YÖNETİM KURUL ÜYELİĞİ (ISTİFA ETTİM) -DOWN-ÇED KURUCU ÜYE VE BŞK.YRD. (DEVAM EDİYOR) -OSMAN GAZİ IHO OKUL AİLE BİRLİGİ YÖN.KUR ÜYELİĞİ (BİTTİ) -YILDIZ GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KLUBÜ ÖNCE YÖN. KURUL ÜYELİĞİ SONRA BŞK.LIK (DEVAM...) -İLİM YAYMA CEMİYETİ YÖN.KURUL ÜYELİGİ (DEVAM..) -İLKADIM HALK EĞİTİM MERK.OKUL AİLE BİRLİĞİ BŞK. (DEVAM..) GÖREVEVLERİYLE DEĞİSİK STK LARDA BULUNDUM/BULUNUYORUM. HOBİLERİM İLGİLENDİĞM ALANLAR; -GELENEKSEL YAYA OKCULUĞU İLE UĞRAŞMAKTAYIM. -MOTOSİKLET MERAKLISI VE SÜRÜCÜSÜYÜM. FIRSAT BULURSAM YURT DIŞI SEYAHATLERE KATILIRIM (2017 MOTO BOSNA) -2 YILDIZ DALIŞ BROVEM VAR. -ÜNİVERSİTE YILLARINDA SON DÖNEMLERDE TEA KWON DO KURSLARINA GİTTİM. MAVİ KUŞAĞA KADAR ÇİKABİLDİM. FIRSAT BULDUKÇA SAMSUN DA Bİ ARKADAŞIMIN KURSUNDA ANTRENMANLARA GİDERİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  RECEP KEMAL CERTEL

  1976 YILINDA KAVAKDA DOĞDUM.İLK ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ BAFRADA TAMAMLADIM.1997 YILINDA K.T.Ü JEO FİZİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.VATANİ GÖREVİMİ YEDEK SUBAY OLARAK TAMAMLADIM.2000YILINDA KENDİ ADIMA SERBEST MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK BÜROSU AÇTIM.2006 YILINDA DIŞ TİCARET YAPMAK ÜZERE KURMUŞ OLDUGUM FİRMAMDA MÜDÜRLÜK VE MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK YAPMAYA DEVAM EDİYORUM.EVLİYİM.SİYASİ HAYATIMA AK PARTİ SAMSUN İL KURUCU Y.K.ÜYESİ OLARAK BAŞLADIM.DAHA SONRA SAMSUN İL KURUCU GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLARAK GENEL MERKEZ OLARAK ATANDIM.BU GÖREVİ BIRAKTIKTAN SONRA YAKLAŞIK BİR BUÇUK YIL GENEL MERKEZ GENÇLİK KOLLARI M.K.Y.K YEDEK VE ASİL ÜYELİĞİ YAPTIM.ANA KADEME 2. OLAĞAN KONGRESİNDE TEKRAR İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM..AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER AKADEMİSİNİ BİTİRDİM.İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAY ADAYI OLEMAK İÇİN İSTİFA ETMİŞ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  OĞUZHAN SERİNKAYA

  25 OCAK 1976 SAMSUN DOĞUMLUYUM. İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ SAMSUNDA TAMAMLADIM.1997 YILINDA MAKİNE MÜHENDİSİ OLARAK MEZUN OLDUM. ASKERLİĞİMİ 1999 YILINDA ASTEĞMEN OLARAK TAMAMLADIM. ASKERLİK SONRASI KURUMSAL ŞİRKETLERDE 2004 YILINA KADAR İL VE BÖLGE YÖNETİCİSİ OLARAK GÖREV YAPTIM.2004 YILINDAN İTİBAREN KENDİ ŞİRKETİMİ KURDUM VE O GÜNDEN BU YANA SAMSUN İLİNDE ESNAF OLARAK FAALİYET GÖSTERİYORUM.2008 YILINDA SAMSUN TİCARET VE SANAYİ MECLİS ÜYESİ OLDUM.2012 YILINDAKİ SEÇİMLERDE YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÖREV ALMAYA DEVAM EDİYORUM.EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  KADİR KAYAN

  01.01.1980 SAMSUN İLİ HAVZA İLÇESİNDE DOĞDUM. İLKOKULU BABAMIN GÖREV YAPTIĞI HAVZANIN BEYKÖY ÜNDE OKUDUM. ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ HAVZA İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADIM.2017 YILINDA 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ ÖN LİSANS PROGRAMINDAN MEZUN OLDUM.2001 YILINDA TİCARİ HAYATIMA BAŞLADIM. HALEN ÜÇ KARDEŞİMLE BİRLİKTE İNŞAAT PETROL GIDA VE HAYVANCILIK SEKTÖRLERİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN ŞİRKETİMİZDE YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLARAK TİCARİ HAYATIMA DEVAM EDİYORUM. EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  DURSUN MÜCAHİT ERBİN

  ASLEN NİKSAR İLÇESİNİN AKINCA KÖYÜ NÜFUSUNA KAYITLI BULUNMAKTA OLUP 1981 ERBAA DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ NİKSAR'DA TAMAMLADIM. ANADOLU ÜNİV. İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR OLARAK BAĞIMSIZ BÜRO FAALİYETİNDE BULUNMAKTAYİM. 2002-2008 YILLARI ARASINDA SIRASIYLA; SAMSUN İL GENÇLİK KOLLARI KURUCU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, SOSYAL İŞLERDEN (SOSYAL İŞLER VE SPORTİF FAALİYETLER) SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI VE TEŞKİLATTAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. 2013-2018 YILLARI ARASINDA SIRASIYLA; İLKADIM İLÇESİ ANA KADEME YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, AR-GE DEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI, SOSYAL POLİTİKALARDAN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI, 1 KASİM 2015 GENEL SEÇİMLERİNDE VE 16 NİSAN 2017 CUMHURBASKANLİGİ SİSTEMİ ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ HALK OYLAMASI SEÇİMLERİNDE İLKADIM İLÇE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ (SKM) BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. 2017 YİLİNDA ALTI AYLİK KONGRE DÖNEMİNDE SAMSUNSPOR DENETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM. SAMSUN MESLEKTE BİRLİK DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  ENDER KÖKTEN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  MEHMET KÖSE

  LADIK 1955 DOĞUMLUYUM. İLKOKULU SULUOVA’DA, İHL’YI AMASYA’DA OKUDUM. ERZURUM ATATÜRK ÜNIVERSITESI İŞLETME FAKÜLTESINI 1979 YILINDA BITIRDIM. 1 YIL DEVLET MEMURLUĞU VE UZUN SURE (1981-1995) ÖZEL SEKTÖRDE ÜST DÜZEY YÖNETICI OLARAK GÖREV YAPTIM. 1995 – 2009 YILLARI ARASINDA KARADENIZ (SINOP – ARTVIN) VE ANKARA’ DA TOPTAN - PERAKENDE SATIŞ VE DAĞITIM (DISTRIBÜTÖR) YAPAN ŞIRKET ORTAĞI OLARAK TICARI FAALIYETTE BULUNDUM. HALEN INŞAAT VE MADENCILIK SEKTÖRÜNDE FAALIYET GÖSTEREN ŞIRKETIN YÖNETIM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI VE KURUMSAL DANIŞMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. 2. DÖNEM AK PARTI SAMSUN İL YÖNETIM KURULU ÜYESI OLARAK GÖREV YAPTIM. EVLIYIM, 2 KIZIM VAR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  İLHAN KARA

  1965 LADİK DOĞUMLUYUM.İLKOKULU LADİKTE BİTİRDİKTEN SONRA ,SAMSUN DEVRİM LİSESİ ORTA BÖLÜMÜ,SAMSUN TİCARET LİSESİ ,LİSANS EĞİTİMİMİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİDAT FAK. DE TAMAMLADIM.1986 YILINDAN İTİBAREN ÇEŞİTLİ VAKIF,DERNEK GİBİ SİVİL KURULUŞLARDA GÖREV YAPTIM.1989 YILINDAN İTİBAREN SIRASIYLA REFAH PARTİSİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ,FAZİLET PARTİSİ SAMSUN İL KURUCU YÖNERTİM KURULU ÜYELİĞİ VE YÜRÜTME KURULU ÜYELİĞİNDE BULUNDUM.MESLEKİ FAALİYETİME 1989 YILINDAN İTİBAREN SERBEST OLARAK,SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  SALİHA EYLÜL ÖZDEMİR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  NURHAN YAPICI ÖZEL

  1966 LÂDİK DOĞUMLUYUM. İLKOKUL VE LİSE EĞİTİMİMİ LÂDİK’TE TAMAMLADIM. KONYA SELÇUK ÜNİ. MİMARLIK MÜHENDİSLİK FAK. MİMARLIK BÖLÜM MEZUNUYUM. EVLİ VE İKİ KIZ ÇOCUK ANNESİYİM SİYASİ GEÇMİŞİ: 1994-1999: DYP LADİK BELEDİYESİ MECLİSİ ÜYESİ 1999-2004: DYP SAMSUN İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ İL GENEL MECLİSİ BAŞKAN VEKİLİ VE İL GENEL MECLİSİ DİVAN KATİBİ 2004-2007: AKPARTİ SAMSUN İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ İL GENEL MECLİSİ BAYINDIRLIK KOMİSYONU BAŞKANI VE İL GENEL MECLİSİ DİVAN KATİBİ AKPARTİ ÜST KURUL DELEGESİ LADİK KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ 2007: AKPARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYI 2008: LADİK AKPARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANI 2009: AKPARTİ LADİK İL GENEL MECLİSİ ADAYI 2011: AKPARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYI 2012: LADİK KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ AKPARTİ KADIN KOLLARI DELEGESİ 2013: AKPARTİ SAMSUN KADIN KOLLARI İL BAŞKANI 2015 AKPARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYI 2018 AKPARTİ SAMSUN İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ