• ×

  İlçe Başkanı

  ADNAN VAROL

  İlkadım

  01.02.1972 RIZE IKIZDERE DOGUMLUYUM.ILK ORTA LISE TAHSILIMI SAMSUN'DA TAMAMLADIM.1989 /1993 ARASINDA ANADOLU ÜNIVERSITESI MÜH.MIM.FAK.MADEN MÜHENDISLIGI BÖLÜMÜNÜ BITIRDIM.1996 /2000 YILLARI ARASINDA ISTANBUL LALELI -ZEYTINBURNU'NDA DERI TICARETI YAPTIM.1999 MARMARA DEPREMINDEN SONRA SAMSUN'DA TICARI FALIYETE BAŞLADIM.HALEN TÜRK TELEKOM BAYILIGINI YAPMAKTAYIM.EVLI VE IKI ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ KILIÇ

  Terme

  1967 YILINDA TERME'DE DOĞDUM .İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ TERME'DE TAMAMLADIM.1988 YILINDA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSTESİ HUKUK FAKÜLTESİ'NE GİRDİM.1993 YILINDA OKULDAN MEZUN OLDUM.AVUKATLIK STAJIMI TAMAMLAYIP,ASKERLİK GÖREVİMİ YERİNE GETİRDİM.1997 YILINDAN BERİ'DE FİİLEN AVUKATLIK YAPMAKTAYIM.EVLİ VE İKİ ÇOÇUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ ŞENGÜL

  Alaçam

 • ×

  İlçe Başkanı

  BÜLENT YÜKSEL

  Kavak

 • ×

  İlçe Başkanı

  ERCAN ELER

  Canik

  1975 yılında Samsun/Canik/ Adatepe köyünde doğdum, ilkokulu Sarıbıyık (Adatepe) köyünde, Orta okulu Gökçepınar köyünde , liseyi Samsun Ticaret Meslek Lisesinde, üniversiteyi Amasya’da 19 Mayıs Üniversitesi Muhasebe ve Finansman bölümünde okudum. Mezun olduktan sonra 3 yıl Serbest Musebecilik yaptıktan sonra, askerlik görevimi Adıyaman ilinde yaptım, Özel sektörde üst düzey yöneticilik yapıyorum, 2009 yılında gerçekleştirdiğimiz 1. Olağan kongremizden Ak parti Canik İlçe Teşkilatında yönetim kurulu üyeliği görevine layık görüldük durmak yok devam diyoruz, evli ve 1 çocuk babasıyım. 1975 yılında Samsun/Canik/ Adatepe köyünde doğdum, ilkokulu Sarıbıyık (Adatepe) köyünde, Orta okulu Gökçepınar köyünde , liseyi Samsun Ticaret Meslek Lisesinde, üniversiteyi Amasya’da 19 Mayıs Üniversitesi Muhasebe ve Finansman bölümünde okudum. Mezun olduktan sonra 3 yıl Serbest Musebecilik yaptıktan sonra, askerlik görevimi Adıyaman ilinde yaptım, 10 yıldır Kurumsal bir şirkette Bölge yöneticiliği yapıyorum, 2009 yılında gerçekleştirdiğimiz 1. Olağan kongremizden Ak parti Canik İlçe Teşkilatında yönetim kurulu üyeliği ve Teşkilat Başkanlık görevini yürüttüm 2. olağan kongrede Canik İlçe Başkanlığı görevini Genel merkezimizin tercihi ve delegemizin teveccühü ile Allah bize nasip etti.Evli ve 1 çocuk babasıyım

 • ×

  İlçe Başkanı

  FİKRET BAŞTAN

  Ladik

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL İBRAHİM DOĞAN

  Vezirköprü

  1979 YILINDA VEZIRKÖPRÜDE DOĞDUM.ISTANBUL IMAMHATIP VE ANADOLU IMAMHATIP LISESI MEZUNUYUM.VEZIRKÖPRÜDE ESNAFLIK YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİT DOĞAN

  Çarşamba

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALUK KÖKSOY

  Atakum

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAMİ KARAKAŞ

  Asarcık

 • ×

  İlçe Başkanı

  İRFAN KALAYCI

  19 MAYIS

  Samsun 1964 doğumlu.İlk okulu Samsun Karagöl Köyü İlkokulunda orta okulu Samsun Gazi Orta Okulunda Liseyi Samsun Atakum Endüstri Meslek Lisesinde okudu.1981 yılında Samsun eğitim Fakültesi Edebiyat bölümünde yüksek öğrenime başladı.1983 yeniden sınava girerek Hukuk fakültesine başladı 1989 da personel Asteğmen olarak asker oldu.1991 yılından beri Avukatlık mesleğini fiilen sürdürmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL YAMAN

  Salıpazarı

  25.08.1964 YILINDA SAMSUN ÇARŞAMBA İLÇESİNDE DOĞDUM İLKOKUILU BİTİRDİKTEN SONRA ELEKTİRİK MESLEĞİNE BAŞLADIM.1977 YILINDAN İTİBAREN SALIPAZARINDA ESNAFLIK YAPMAKTAYIM.2001 YILINDA AK PARTİ SALIPAZARI KURUCU İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDIM.BU GÖREVİ 2011 YILINA KADAR 3 DÖNEM KURALI GEREĞİNCE DEVRETTİM.2014 YILINDA SAMSUN BÜYÜKŞEHİR MECLİS ÜYESİ ŞEÇİLDİM.2016 YILINDA AK PARTİ SALIPAZARI İLÇE BAŞKANLIĞNA ATANDIM.17.09.2017 6.OLAĞAN İLÇE KONGRESİNDE YENİDEN İLÇE BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİM VE HALEN DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KADİR KIZILKAN

  Ayvacık

 • ×

  İlçe Başkanı

  SEBAHATTİN ÖZDEMİR

  Havza

  1975 yılında Havza ilçesinde doğdum.İlk, Orta ve lise öğremimi Havza'da tamamladım.1993 yılında Dokuz Eylül Üni. Hukuk Fakültesine başladım 1997 yılında bu fakülteden mezun oldum.1999 yılında avukatlık stajımı tamamladıktan sonra aynı yıl askerlik görevimi kısa dönem olarak tamamladım.200 yılında Havza ilçesinde serbest avukat olarak meslek hayatına atıldım.2001 yılında Havza kurucu ilçe başkanı olarak ilk defa AK Partide siyasete girdim.Havza İlçe başkanlığım sırasında 2 olağan ilçe kongresiyle tekrar ilçe başkanı seçildim.08.05.2007 tarihinde milletvekili adaylığı için Havza ilçe başkanlığı görevimden ayrıldım.Temmuz 2009 tarihinde yapılan AK Parti Samsun İl Kongresinde Adem GÜNEY'in il başkanlığında il yönetim kurulu üyeliğine seçildim.Halen bu görevdeyim.Evli 1 çoçuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SEFER TEK

  Yakakent

  1982 Doğumluyum ilk okulumu Yakakent Kürüz ilköğretim okulunda orta okulumu Yakakent 100.yıl Orta Okulunda Liseyi de Yakakent Lisesinde okudum iş hayatına erken atılarak lise dönemlerinde et tavuğu yetiştiriciliği ailemle birlikte yaptık askerden geldikten sonra ilçe merkezin de 2004 yılından beri gıda.av malzemeleri bayiliği çifçilik ve tüp gaz satış işletmeciliği ağbim le birlik te yapmaktayız Yakakent Esnaf Kredi Kefalet Kooparatifi Yakakent Deniz spor külübü yönetimin de okul aile birliği başkanlığı 2009 -2014 yılları arası Muhtar Azalığı gibi çeşitli görevler aldık partimizin ilçe kurucu başkanı amcam olması vesilesiyle partmizle ilk günden beri ilişiğimiz hiç bir zaman kopmadı gençlik kolları yönetim kurulu üyeliği gençlik kolları başkanlığı sandık kurulu üyeliği mahalle başkanlığı Belediye meclis üyeli ve İlçe başkanlığı görevlerini kurucu genel Başkanımız Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN a bu davada yol arkadaşı olmayı ve milletmize hizmet etmeyi ALLAH ım nasip etti

 • ×

  İlçe Başkanı

  TUNCAY YURDUSEVEN

  Bafra

  1975 Bafra doğumluyum. İlk ve ortaöğretimi Bafra’da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldum. Kısa dönem askerlikten sonra Bafra’da faaliyet gösteren aile şirketinde çalışmaya başladım.Evli ve 3 çocuk babasıyım. Ak parti Kurucu Yönetim Kurulu Üyesiyim. 2001 yılından bu güne Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyeliği ve İlçe Başkan Yrd. görevlerini üstlendim. 2012 Yılında gerçekleştirdiğimiz İlçe Kongrede Aday oldum ve Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığı görevini yürütüyorum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YUSUF GÜNGÖR

  Tekkeköy