• BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ SAMSUN GENÇLİK KOLLARI BAŞKANINI KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun İl Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe'yi kabul etti. Bakanlık makamında gerçekleşen kabul yarım saat sürdü.
  Türkçe
 • AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel; Bafra ve Atakum İlçe Danışma Meclisi Toplantılarına Katıldı

  AK Parti Samsun İl Başkanı ;Muharrem Göksel, AK Parti Bafra ve Atakum İlçe Danışma Meclisi Toplantılarına katıldı. Önceki gün gerçekleştirilen toplantılarda konuşan Göksel, "Seçimler üst üste geldi. Buna rağmen teşkilatlarımız hala diri. Bir seçim daha yapılacak denildiğinde, kollarımızı sıvayıp sahaya inecek durumdayız" dedi
  Türkçe
 • AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI MUHARREM GÖKSEL: ‘BAŞARIMIZIN SIRRI PARTİMİZİN İKBALİDİR’

  AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti İlkadım İlçe 25. Danışma Meclisi Toplantısına katıldı. Göksel, yaptığı konuşmada, “Bizim derdimiz partimizin ikbalidir. Bizim ikbalimizin partinin ikbalinden geride kalması lazım. Başarılı olmanın sırrı budur” dedi.
  Türkçe
 • BAKAN KILIÇ‘TAN TEŞKİLAT VE SKM ZİYARETLERİ

  Bir dizi ziyaretler kapsamında Samsun'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun İl Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
  Türkçe
 • Başkan Göksel: Kaybedecek vaktimiz yok

  AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel partisinin Ladik İlçesi Mahalle Başkanları Toplantısında konuştu. Başkan Göksel, "Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için kaybedecek vakti ve boşa harcayacak enerjisi yoktur. Bizim yeni Türkiye'nin inşası için hızlanmamız, gücümüze güç katmamız gerekmektedir. Bu da Başkanlık Sisteminden geçmektedir." dedi.
  Türkçe
 • MKYK Üyemiz Çiğdem Karaaslan ile akşam yemeğinde biraraya geldik

  AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Teşkilatı ile düzenlenen akşam yemeğinde biraraya geldi.
  Türkçe
 • Alaçam, Bafra, Yakakent ve 19 Mayıs ilçe programlarımız

  AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi, Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından organize edilen program kapsamında Samsun'a geldi.
  Türkçe