• İl Başkanı Karaduman, 11’inci Uluslararası Öğrenci Buluşmasına katıldı

  AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) tarafından düzenlenen '13'üncü OMÜ Tanıtım Günleri ve 11'inci Uluslararası Öğrenci Buluşması' etkinliğine katıldı.
  Türkçe
 • Aday adayları tanıtıldı

  AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından 27. Dönem Milletvekilleri Aday Adaylığı Tanıtım Toplantısı Ömer Halisdemir Salonu’nda gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’den İl Başkanı Hakan Karaduman’a ziyaret

  AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır ve Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk İl Başkanımız Av. Hakan Karaduman'ı ziyaret etti.
  Türkçe
 • Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı‘na Zihni Şahin seçildi

  Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın milletvekilliği aday adaylığı için istifasının ardından Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından Zihni Şahin başkan olarak seçildi.
  Türkçe
 • İl Başkanı Karaduman’dan Hizmet-İş’e ziyaret

  AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Hizmet-İş Sendikası Samsun İl Başkanlığını ziyaret etti.
  Türkçe
 • Tekkeköy İlçe Danışma Toplantısı gerçekleştirildi

  Tekkeköy İlçe Danışma Toplantısı İl Başkanımız Sayın Av. Hakan Karaduman ve Samsun Milletvekili Sayın Av. Orhan Kırcalı'nın katılımları ile gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • Atakum ve İlkadım İlçelerinin Danışma Toplantıları gerçekleştirildi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ve İl Başkanı Hakan Karaduman’ın katılımlarıyla Atakum ve İlkadım İlçelerinin Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.
  Türkçe